Z. H. U. SIGMA-BUD Antoni Pluta

Dodano dnia: 27-10-2018





Strona: http://www.instalacjepoznan.pl/
Adres: Sucharskiego 11
Kod Pocztowy: 61-419
Miejscowość: Poznań
Tel: 501 437 588


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Jeżeli posiadasz w domu zwykły komin wybudowany z cegły, to niestety w dość krótkim czasie, bez względu na to, jakim paliwem ogrzewasz dom, będziesz musiał zainstalować odpowiedni do rodzaju pieca wkład kominowy z rury kwasoodpornej. Nakazuje to nie tylko prawo budowlane, ale także zdrowy rozsądek, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie własnym i Twojej rodziny. Ceglany komin z czasem ulega korozji i nie gwarantuje szczelności. Na skutek drobnych mikrouszkodzeń do mieszkania mogą przedostawać się niebezpieczne gazy takie jak tlenek węgla, które spowodować mogą zatrucie całej rodziny.

Montaż wkładów kominowych w Poznaniu, gdzie ciągle jeszcze dominują tradycyjne kominy, oferuje profesjonalna firma zajmująca się instalacjami gazowymi, sanitarnymi i wodno-kanalizacyjnymi ze strony instalacjepoznan.pl. Są to fachowcy z uprawnieniami, którzy szybko i sprawnie dokonają instalacji wkładu kominowego i zabezpieczą Twoją rodzinę przed nieszczęśliwym wypadkiem. Nie jest to nadzwyczajnie duży koszt, zresztą bezpieczeństwo jest tu najważniejsze.






Zlecałem w tej firmie montaż pieca CO i muszę stwierdzić, że to fachowcy pierwsza klasa! Jestem wdzięczny, że trafiłem właśnie do nich. :)
Opublikowane przez: issiston Data: 2019-05-16 14:03:47 Ocena: 5

SĄSIEDNIE FIRMY