Klinika Okulistyczna Zbigniew Wyrzykowski

Dodano dnia: 29-10-2017

Strona: http://wyrzykowski.net/
Adres: Milionowa 55
Kod Pocztowy: 93-113
Miejscowość: Łódź
Tel: 605135005


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Współczesny świat pędzi do przodu. Niestety cena, jaką płacimy za postęp nierzadko okazuje się bardzo wysoka. Krótkowzroczność to prawdziwa „zmora” XXI wieku. Intensywne wpatrywanie się w ekrany telewizorów, komputerów czy tabletów skutkuje pogorszeniem ostrości widzenia. Jak z nią walczyć? Do wyboru mamy kilka różnych broni. Okulary, soczewki kontaktowe albo interwencja chirurgiczna. Która z nich jest najskuteczniejsza? Najlepsze efekty daje ostatni z wyżej wymienionych sposobów.

 

Jedną z najczęściej stosowanych metod korekty wzroku w klinice Chirurgia Okulistyczna Wyrzykowski z siedzibą w Łodzi jest Lasik. Na czym polega cała procedura? Lekarz odcina płatek rogówki o grubości 0,12 mm, po czym modeluje ją. Następnie odcięty „płatek” trafia na swojej miejsce. Zabieg jest przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym.

 


Czasem nie mamy wjścia i musimy się poddać zabiegom korekcji wzroku, które uchonią nas przed dalszą jego degradacją. Chirurgia okulistyczna daje nam spore możliwości w leczeniu wad wzroku i sądzę, że warto zaufać doświadczonym specjalistom z tej dziedziny.
Opublikowane przez: senoun Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 3

SĄSIEDNIE FIRMY