Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Dodano dnia: 08-01-2018

Strona: https://matbud-torun.pl/
Adres: Leśna 5
Kod Pocztowy: 87-134
Miejscowość: Rozgarty
Tel: 56 674-30-20


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Jeśli potrzebny jest dobry market budowlany w Łodzi, zajrzyj na matbud-torun.pl i zapoznaj się ofertą przygotowaną przez jeden z nich. Znajdziesz tam produkty z tzw. chemii budowlanej od marek takich jak Kreisel, Ceresit, Atlas a także innych znanych producentów. Ponadto, oferuje w niskich cenach produkty od Iko, Element Polska, ponieważ dostarcza je bezpośrednio składów fabrycznych.

Profesjonalizm i rzetelność działania MAT-BUD została potwierdzona licznymi certyfikatami i wyróżnieniami. Firma otrzymała certyfikat rzetelności. Z jej oferty można skorzystać nie tylko w Łodzi, ale także w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsku i Toruniu. Z racji tego, że ma szeroką ofertę produktową, korzystają z niej osoby prywatne i przedsiębiorcy realizujący zlecenia budowlane czy remontowe. Koniecznie zajrzyj do tej hurtowni i zapoznaj się z jej aktualną ofertą.


Ten market budowlany dysponuje szeroką ofertą znanych producentów z branży i myślę, że w Łodzi nie znajdzie się bardziej korzystnej oferty cenowej.
Opublikowane przez: vonotilee Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 4

SĄSIEDNIE FIRMY