Kalla Pogrzeby

Dodano dnia: 09-10-2017

Strona: https://kalla-pogrzeby.pl
Adres: Domaniewska 17
Kod Pocztowy: 02-672
Miejscowość: Warszawa
Tel: 22 880 06 41


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Na czym polega organizacja pogrzebu w Warszawie, ze strony Zakładu Usług Pogrzebowych Kalla? Firma zapewnia między innymi:

  • najpiękniejszą ofertę wieńców pogrzebowych, które możesz obejrzeć na stronie internetowej kalla-pogrzeby.pl. Kwiaty są podzielone na kategorie, toteż możesz wybrać bukiet adekwatny do preferencji Twoich lub osoby zmarłej. Firma przygotowała również promocję, w ramach której możesz dostać wieniec pogrzebowy za darmo;
  • wyjątkową, podniosłą oprawę muzyczną, dzięki obecności instrumentalisty na cmentarzu. Rzewna muzyka na pewno wywoła strumienie łez, ale płacz, wsparcie i upływ czasu to jedyne, co może Ci pomóc w tak tragicznej sytuacji - nie unikniesz łez;
  • szeroką ofertę trumien oraz urn.

Jeśli chcesz skontaktować się z firmą, możesz zrobić to o dowolnej porze, przez siedem dni w tygodniu. Numery telefonów znajdziesz w odpowiedniej zakładce na stronie firmy.


Kalla Pogrzeby pomogła nam przejść przez trudny dla nas czas związany z pochówkiem naszej ukochanej babci. Taktownie i z odpowiednią oprawą pożegnaliśmy bliską nam osobę. Jeszcze raz dziękujemy. :)
Opublikowane przez: lifaichi Data: 2019-03-18 15:22:36 Ocena: 5

SĄSIEDNIE FIRMY