DKD Ostrowiec

Dodano dnia: 24-12-2019

Strona: https://dkdostrowiec.pl/
Adres: Dębowa 5
Kod Pocztowy: 05-816
Miejscowość: Michałowice
Tel: +48 22 723 85 90


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Firma DKD „Ostrowiec” stawia na innowacyjne i niezawodne rozwiązania budowlane! Jej specjalnością jest projektowanie i realizacja najróżniejszych obiektów wielkopowierzchniowych wyróżniających się nieprzeciętną wytrzymałością i najwyższą funkcjonalnością. Hale wykonywane są na podstawie solidnych konstrukcji stalowych.

Firmę tworzy zespół wysoce wyszkolonych, doświadczonych pracowników. Specjaliści, wykorzystując swoją ogromną wiedzę i nieprzeciętne kompetencje, są w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane inwestycje. Ich propozycją jest budowa obiektów o wymiarach i układzie przestrzennym wybranym przez klientów.

Ten renomowany producent hal stalowych oferuje maksymalne dostosowane tworzonych budynków do charakteru działalności kontrahentów. Firma gwarantuje montaż wszelkich niezbędnych systemów i udogodnień w halach – takich jak różnorodne urządzenia dźwigowe, odpowiednie ciągi komunikacyjne, niezbędne instalacje przemysłowe, infrastrukturę związaną z systemami załadunkowymi i rozładunkowymi i wiele innych elementów.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

SĄSIEDNIE FIRMY