DIAMOND Sp. z o.o.

Dodano dnia: 04-07-2023Strona: https://diamond.pl/
Adres: Aleja Beliny Prażmowskiego 24-26
Kod Pocztowy: 31-514
Miejscowość: Kraków
Tel: (+48) 12 442 00 59


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Renomowana firma DIAMOND zajmuje się sprzedażą wysokiej klasy, nowoczesnych elementów armatury sanitarnej oraz części do systemu grzewczego. Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu przedsiębiorstwo bezbłędnie trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować funkcjonalne produkty w przystępnych cenach.

W asortymencie znajduje się praktyczna komora gospodarcza, która sprawdzi się nie tylko w domach, ale i garażach, pralniach, warsztatach, myjniach, halach produkcyjnych. Artykuł wyróżnia się przemyślanym designem, odpornością na uszkodzenia mechaniczne i posiada dziesięcioletnią gwarancję. Co więcej, oferta zawiera pompy, złącza instalacyjne i rozdzielacze, grzejniki stalowe oraz aluminiowe, rury, syfony, spusty, ciśnieniomierze, przyłącza WC, zestawy natryskowe, deszczownice, uszczelki, uchwyty.

Firma podchodzi indywidualnie do każdego klienta i oferuje fachowe doradztwo. Poza tym podmiot prowadzi serwis, w którym można dokonać napraw uszkodzonych urządzeń lub wymienić zużyte komponenty.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

SĄSIEDNIE FIRMY