CleverAgency Przemysław Korszeń

Dodano dnia: 13-02-2022

Strona: https://www.cleveragency.pl/
Adres: Karpia 21a
Kod Pocztowy: 61-619
Miejscowość: Poznań
Tel: 731 987 000


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Propagowanie nowoczesnych sposobów promocji w sieci to zakres świadczeń, jakie mogą zaproponować klientom biznesowym pracownicy Agencji Interaktywnej CleverAgency. Zapraszają przedsiębiorców z całego kraju, zainteresowanych skutecznym marketingiem z wykorzystaniem najbardziej rozpowszechnionych obecnie narzędzi, takich jak strony internetowe, blogi, czy serwisy społecznościowe (np. FB). Taka reklama polecana jest każdej działalności, bez względu na jej zakres czy wielkość biznesu.

Kadra agencji to grupa fachowców z odpowiednim doświadczeniem w branży marketingowej. Starają się nie tylko udostępniać sprawdzone sposoby na promocję firmy w internecie, ale także śledzić i testować pojawiające się nowości, dzięki czemu ich oferta jest konkurencyjna. Dbają także o zadowolenie klienta, proponując niewygórowane stawki za poszczególne usługi.

Agencja działa również jako profesjonalny doradca. Zaprasza do zadawania pytań dotyczących reklamy w sieci poprzez udostępniony na jej stronie formularz kontaktowy.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

SĄSIEDNIE FIRMY