Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota Ukleja sp. j.

Dodano dnia: 30-10-2019

Strona: https://www.toyota-poznan.pl/
Adres: Obornicka 132
Kod Pocztowy: Su-chy
Miejscowość: Suchy Las
Tel: 61 811 75 72


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Mieszkańcy Wielkopolski, którzy marzą o niezawodnym i komfortowym aucie powinni odwiedzić jeden z salonów ASD Toyota Ukleja. Autoryzowany dealer oferuje najnowsze oraz używane samochody cenionego japońskiego producenta. Oferta salonów jest jednak o wiele szersza i obejmuje m.in. serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż oryginalnych części czy finansowanie floty.

ASO Toyota w Poznaniu ma również specjalną ofertę dla właścicieli firm oraz osób wykonujących wolne zawody, np. lekarzy lub prawników. Klienci mogą również skorzystać z bardzo atrakcyjnego finansowania: leasingu czy kredytu samochodowego. Płatności ratalne to ciekawa propozycja dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na większy wydatek lub chcą optymalizować koszty w firmie. Autoryzowane salony znajdują się w Ujściu, Suchym Lesie, Poznaniu oraz Złotkowie. W każdym z nich klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i pełne wsparcie techniczne.


Jestem pod wrażeniem obsługi w tym salonie Toyoty. Na ich profesjonalizmie można polegać, jak na przysłowiowym Zawiszy. ;)
Opublikowane przez: smalldog947 Data: 2020-06-23 11:25:39 Ocena: 4

SĄSIEDNIE FIRMY