Sklep Nakina

Dodano dnia: 10-01-2018

Strona: https://www.nakina.pl/
Adres: Kmicica 4c
Kod Pocztowy: 92-433
Miejscowość: Łódź
Tel: 42 670 10 62


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Maluszek blisko mamy i taty czuje się najlepiej. Nosidełko dla niemowląt stanowi ogromne ułatwienie dla samych rodziców oraz poczucie bezpieczeństwa w przypadku noszonych w nich dzieci.

W internetowym sklepie Nakina dostępne są produkty Womar, w tym nosidełko dla niemowląt, które w roku 2009 zdobyło nagrodę SUPERPRODUKT w magazynie "Mam Dziecko". Nosidło te pozwala na noszenie w nim dziecka w pozycji siedzącej przodem lub tyłem bądź leżącej bokiem do rodzica. Można je wykorzystać w przypadku malca od 3 do 24 miesięcy (od 5 kg do 13 kg).

Możliwość noszenia w nosidle RAINBOW dziecka w pozycji pionowej stanowi ułatwienie podczas usypiania i karmienia. Specjalna wkładka służącą do umieszczania dziecka wyżej w nosidle pełni również funkcję korekcyjną dla niemowlaków z wadą bioder. Pas biodrowy rozkłada ciężar dziecka. Więcej na temat nosidełka na Nakina.pl.


Nosidła i chusty potrafią bardzo pomóc w opiece nad dzieckiem. Przede wszystkim korzystając z takich pomocy, dajemy odetchnąć naszemu kręgosłupowi.
Opublikowane przez: Daniel Sikorski Data: 2018-08-02 11:59:47 Ocena: 3

SĄSIEDNIE FIRMY