SexyToys69.pl

Dodano dnia: 22-01-2018Strona: https://sexytoys69.pl/
Adres: Os.Wieniawa 29
Kod Pocztowy: 64-100
Miejscowość: Leszno
Tel: 796-345-584


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Wiele kobiet bardzo rzadko osiąga orgazm podczas współżycia i bywa, że albo wstydzi się, nie chce robić przykrości, albo nie może o tym porozmawiać ze swoim partnerem. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest zakup gadżetu, którym jest wibrator punktu G, dający możliwość szczytowania w krótkim czasie. Aby go nabyć, wystarczy wejść na stronę sexytoys69.pl i poszukać odpowiedniego urządzenia dla siebie.

Na stronach sklepu dostępne są wibratory z odchylającą się główką, które precyzyjnie wyszukują i stymulują to tak ważne dla satysfakcji seksualnej miejsce. Inny rodzaj to wibrator, który jednocześnie penetruje pochwę, wyszukując wspomnianego punktu i naciska na wargi sromowe, potęgując rozkosz. Kolejne modele stymulują jednocześnie łechtaczkę i punkt G. Każdy z tych wibratorów ma kilka stopni wibracji, a większość z nich jest wodoodporna, pozwalając na igraszki w wannie lub pod prysznicem.


Punkt G jest trochę takim mitycznym zdawać by się mogło tworem. Tak myślą nieuświadomione kury domowe. Takie moje zdanie.
Opublikowane przez: Alla Data: 2018-06-13 13:25:18 Ocena: 4

SĄSIEDNIE FIRMY