BUDLIFT Sp z o.o.

Dodano dnia: 15-02-2019

Strona: https://budlift.pl/pl/
Adres: Strąkowa 38
Kod Pocztowy: 01-367
Miejscowość: Warszawa
Tel: +48226380888


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Podnoszenie i opuszczanie ciężkich ładunków, szczególnie jeśli są one niewygodne gabarytowo, powinno powierzyć się odpowiednim urządzeniom, które zrobią to szybciej i bezpieczniej. Z pomocą mogą tutaj wciągarki ręczne, które można stosować praktycznie w każdych warunkach.

Wspomniane urządzenia doskonale sprawdzą się w momencie, kiedy na stanowisku pracy pracownik ma utrudniony dostęp do prądu. Nie da się ukryć, że człowiek będzie tutaj niezbędny, ponieważ podnoszenie i opuszczanie ciężaru będzie odbywało się przy użyciu siły jego mięśni. 

Budlift.pl oferuje urządzenia niezawodne, które sprawdzają się doskonale w każdej gałęzi przemysłu. Jest to doskonały zamiennik mechanicznych urządzeń tego typu, ponieważ nie tylko jest tańszy, ale przede wszystkim — i na to należy zwrócić szczególną uwagę — można go wykorzystać w każdych, nawet najmniej komfortowych warunkach. 


Zakupione w tym sklepie wciągarki linowe okazały się spełniać nasze oczekiwania związane z mocą oraz jakością tych urządzeń. Ogólnie rzecz biorąc marka Yale słynie z solidności i jest ceniona w branży.
Opublikowane przez: otoute Data: 2019-05-22 14:56:47 Ocena: 5

SĄSIEDNIE FIRMY